Eligijus

Gyvenime man svarbiausia atrasti tai kas tikra. Man tikra yra tai, kas yra subrandinta ir išpuoselėta ilgos tradicijos. Tai kas išieškota ir su atsidavimu kurta sau, savo šeimai, artimiesiams ar brangiems žmonėms. Tai kas išbandyta laiko ir greitomis pastangomis nieko geresnio nebesukurtum. Tikri dalykai teikia džiaugsmo, ramybės ir pilnumo jausmą. Patyręs tą jausmą pradedi kitaip vertinti tai kas supa tave. Pradedi atskirti tikrą nuo netikro ir atrandi tikrų dalykų visiškai šalia.

Indijoje pilna džiaugsmo ir ramybės, todėl man ir smagu ieškoti to kas ten tikra. Ieškoti pačiam. Patirti pačiam. Visiškai nesiremti kitų įspudžiais ir patyrimais. Tačiau, žinoma, bendrauti, klausti ir klausytis ką kas pasakoja, bet daryti savo atradimus. Ką surandu, dalinuosi su jumis čia. Tai nėra momentinių įspūdžių kelionių dienoraštis. Rašau tai kas giliai įstringa atmintyje ir dažnai sugrįžta maloniais prisiminimais. Visi čia esantys foto ir video vaizdai yra užfiksuoti mano paties, nebent bus nurodytas kitas autorius.

Jei ir jūs ką radote tikra, tai dalinkitės, komentuokite arba rašykite man eligijus . kajieta @ gmail . com (tarpus ištrinkite).

Tikrai,
Eligijus